Slide 1
Koniec problemów z sortowaniem odpadów

Kosze

Połączyliśmy zaawansowane technologie informatyczne i ekologiczne podejście, żeby stworzyć idealny kosz na śmieci.

Slide 1
Inteligentne kontenery na śmieci

Kosze

Poznaj najnowocześniejszy system zarządzania odpadami dla osiedli, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych i całych gmin.

Inteligentne kosze – dla kogo?

Komu potrzebne są inteligentne kosze?

Dla mieszkańców, deweloperów, samorządów, wspólnot mieszkaniowych. Dla wszystkich.

Opracowane przez nas kosze na śmieci odpowiadają na potrzeby mieszkańców, deweloperów oraz przedstawicieli administracji publicznej. Połączyliśmy ze sobą ekologiczne podejście, trwałe materiały i najnowsze technologie informatyczne, żeby stworzyć idealny kosz na śmieci!

Koniec z przepełnionymi koszami oraz nieprzyjemnym zapachem i szkodnikami! Nasze kontenery uniemożliwiają dostęp osobom postronnym, a także zmniejszają ryzyko kar za złą segregację czy wyższych opłat. Projektując, braliśmy pod uwagę potrzeby osób niepełnosprawnych, niewidomych oraz starszych, gdyż chcieliśmy stworzyć produkt, który będzie dostępny dla wszystkich.

Pojemność inteligentnych koszy

Nasze kosze mają największą pojemność na rynku – wynosi ona 1100 litrów, co eliminuje problem z przepełnieniem. Śmieci we wnętrzu są cały czas ważone, a wmontowany system kompresji pozwala na zgniatanie, tak aby znacząco zmniejszyć ich objętość.

Kontrola dostępu

Użytkownicy otrzymują indywidualne karty dostępu – fizyczne lub wirtualne –co uniemożliwia dostęp postronnym. Dodatkowo, kosze wyposażone są w czujniki zapełnienia, co pozwala zoptymalizować częstotliwość i kolejność opróżniania pojemników.

Efektywne sortowanie śmieci

Wierzymy, że w prawidłowej segregacji odpadów najważniejsza jest wiedza. Dlatego też oferujemy dostęp do panelu użytkownika, w którym znajdują się informacje o efektywności segregacji czy ilości produkowanych przez nas odpadów.  

Stawiamy również na ekologię, więc kontenery Idealbin mogą być zasilane energią płynącą z wbudowanego panelu słonecznego. Oprócz tego wyposażone są one w zielone dachy, co zwiększa powierzchnię biologicznie czynną, a także eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Estetyka inteligentnych koszy

Wierzymy, że zbiórka i segregacja odpadów mogą być nie tylko skuteczne, ale również estetyczne – bez problemu możemy dostosować wygląd kontenerów do okolicy, w której będą montowane, a także w razie potrzeby przenieść je w inne miejsce. Nie zastanawiajcie się – kosze Idealbin to rozwiązanie Waszych problemów z odpadami!